Nurçay Filiz Çay 1 Kilo

10

Nurçay Filiz Çay - 1 Kilogram Yılda kişi başına bin 250 bardak çay tüketimiyle dünya sıralamasında birinciliğe ulaşan Türkiye'de, her gün toplam 65 milyon bardak çay tüketiliyor. Son 3 yılda, çift haneli büyüyen Türk çay pazarı da, doğal olarak yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor. Böyle olunca, yurt dışından ülkemize çeşitli yollarla kaçak çay sokmaya çalışıyorlar. Kısa bir süre önce, Janda..
Marka: Nurçay
Ürün Kodu: Nur 12

26,00TL

KDV Dahil: 26,00TL
Miktar:    
uygulama indir

Nurçay Filiz Çay - 1 Kilogram

Yılda kişi başına bin 250 bardak çay tüketimiyle dünya sıralamasında birinciliğe ulaşan Türkiye'de, her gün toplam 65 milyon bardak çay tüketiliyor. Son 3 yılda, çift haneli büyüyen Türk çay pazarı da, doğal olarak yabancı yatırımcıların ilgisini çekiyor. Böyle olunca, yurt dışından ülkemize çeşitli yollarla kaçak çay sokmaya çalışıyorlar. Kısa bir süre önce, Jandarma ekipleri tarafından, sağlıksız ortamlarda katır sırtında yurda sokulup ahırlarda bekletilen kaçak çayların, Adana'daki bir fabrikada Türk çayları ile karıştırılarak piyasaya sürüldüğü belirlendi. Depoda iyi muhafaza edilmediği için, küflenen çaylar da, maalesef soframıza geliyor. Sağlık açısından da küflü çay karaciğere zarar vermektedir

Ürünlerimiz %100 Rize çayı olup hiçbir şekilde katkı maddesi, esans ve renklendirici içermeyen tamamen doğal Türk çayıdır.

Ürün; GİMDES Helal Sertifikalıdır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!
Etiketler: nurçay filiz çay