Gizlilik Hükümleri

GİZLİLİK HÜKÜMLERİ

 

  1. Helal Yaşam Marketleri, Kullanıcı'lara ilişkin bilgileri, Websitesinde yer alan Gizlilik Hükümleri’ndeki düzenlemelere uygun olarak kullanabilir.
  2. Helal Yaşam Marketleri; kullanıcıların www.helalyasammarketleri.com üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır.
  3. Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, E-posta adresi gibi her türlü kişisel bilgiyi içermektedir.
  4. Helal Yaşam Marketleri, kişisel bilgileri kendi bünyesinde barındrıma, istatistik çalışmalarında, reklam, tanıtım, pazarlama ve diğer iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilir ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilir.
  5. Helal Yaşam Marketleri, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Helal Yaşam Marketleri’nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Helal Yaşam Marketleri’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  6. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
  7. Her Kullanıcı, bu Websitesini ziyaret ederek, Gizlilik Hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.