Lezita Çiftlikten Köy Tavuğu

15

Lezita Çiftlikten Köy (Gezen) Tavuğu   Kahverengi, yavaş büyüyen özel bir ırk olan Lezita Çiftlikten piliçleri, özel kümeslerde %100 doğal ve bitkisel yemlerle beslenir. Hayvan refahı yüksek olan doğal ortamlarda yetişen piliçler 60-65 günde büyürler. Anadolu'nun kekiği, buğdayı, ayçiçeği ve yoncasıyla beslenen Lezita Çiftlikten piliçlerinin enfes kokusu, nar gibi kızaran çıtır çıtır deris..
Marka: Abalıoğlu Yem Soya A.Ş.
Ürün Kodu: Lezita 11

Mevcut Seçenekler:

* Ağırlık KG:

27,50TL

KDV Dahil: 27,50TL
Miktar:    
uygulama indir

Lezita Çiftlikten Köy (Gezen) Tavuğu


 

Kahverengi, yavaş büyüyen özel bir ırk olan Lezita Çiftlikten piliçleri, özel kümeslerde %100 doğal ve bitkisel yemlerle beslenir. Hayvan refahı yüksek olan doğal ortamlarda yetişen piliçler 60-65 günde büyürler. Anadolu'nun kekiği, buğdayı, ayçiçeği ve yoncasıyla beslenen Lezita Çiftlikten piliçlerinin enfes kokusu, nar gibi kızaran çıtır çıtır derisi ve iştah açan görüntüsü ile geleneksel köy tavuğu doğallığını “Lezita” güvencesiyle sunuyoruz. Ürün poşetli olarak sunulmaktadır.

 

SAKLAMA KOŞULLARI

Taze Ürünler: Buzdolabında (0/4°C)'de ve orijinal ambalajı açılmadığı sürece son tüketim tarihine kadar muhafaza edilebilir.

Donuk Ürünler: Derin dondurucuda (-18 °C) 1 yıl süre ile muhafaza edilebilir. Donuk ürün buzdolabında çözdürülmeli ve çözünen ürün tekrar dondurulmamalıdır.

 

ÖNEMLİ NOT-1: Ürün, tarafımzca dondurularak muhafaza edilmektedir. Ürünün üzerindeki tarih, normal buzdolapları için geçerlidir. Ürün dondurulduğu için, tarihi dikkate almayınız.

 

ÖNEMLİ NOT-2: Ürün, kargo ile gönderilecektir. Kargo esnasında çözülmeye başlar. Tavsiyemiz; ürün elinize ulaşınca iyice çözündürüp (tekrar dondurmayın) kullanıma hazır hale getiriniz.

 

 

Ürün Özellikleri:

*** Elle ve Besmele ile Kesim.

*** Kuru yolum.

*** Kahverengi özel ırk.

*** 60-65 gün gezme özelliği.

*** Helal belgesine haiz olması.

 

Ağırlığı ve Fiyat Listesi

*** 1600-1800 Gram arası : 27,50 TL.

*** 1800-2000 Gram arası : 30,00 TL.

*** 2000 Gram üzeri          : 32,50 TL.

 

Ürün; GİMDES Helal belgelidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!