Mobil Uygulama Gizlilik Politikamız

Android tabanlı mobil uygulamamız'ı kullanan tüm değerli üyelerimize ve müşterilerimize helalyasammarketleri.com aşağıda açıkladığımız gizlilik politikaları yönergeleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

1-) Mobil uygulamalarımız google play gizlilik politikalarına tam olarak uygun şekilde hazırlanmıştır.

2-) Mobil uygulamalarımız kullanıcıların izni olmadan hassas veri toplama ve 3.şahıslarla paylaşım vb unsurlar barındırmaz

3-) Mobil uygulamalarımız kullanıcı haklarına saygılıdır.

4-) Mobil uygulamalarımız genel ahlak kuralları ve kişilik haklarına saygı prensiplerini benimsemiştir, yanıltıcı veya aldatıcı bildirim paylaşma vb yayınlarda bulunmaz.

6-) Finansal işlemlerle, ödeme işlemleriyle veya resmi kimlik numaralarıyla ilgili kişisel ya da hassas kullanıcı verilerini hiçbir zaman herkese açık bir şekilde ifşa etmez.

7-) Kişilerin rehberinde bulunan özel iletişim bilgilerinin izinsiz şekilde yayınlanmasına veya ifşa edilmesine izin vermez.        

                                     

 

KÖTÜ AMAÇLI DAVRANIŞ İÇERMEYEN POLİTİKAMIZ

Mobil uygulamalarımız, GOOGLE PLAY GELİŞTİRİCİ POLİTİKALARI'na uygundur.

Veri çalan, kullanıcıları gizlice izleyen veya kullanıcılara zarar veren ya da başka şekilde zararlı işlemlerde bulunan kötü amaçlı hazırlanmış uygulama değildir.

Virüs vb zararlı kodlama içermez

Kötü amaçlı yazılımlarla bağlantılı veya bu tür yazılımların dağıtımını ya da kurulumunu kolaylaştıran uygulama değildir.

 
Güvenlik açıklarına neden olan veya güvenlik açıklarından yararlanan uygulama değildir.
 
Kullanıcının kimlik doğrulama bilgilerini (kullanıcı adları veya şifreler gibi) veya kullanıcıları, kişisel veya kimlik doğrulama bilgilerini açıklamaları için kandırmak üzere diğer uygulamaları ya da web sitelerini taklit eden uygulama değildir.
 
Bir cihaza, önceden kullanıcının onayını almadan başka uygulamalar yükleyen uygulama değildir.
 
Ticari casus yazılım uygulamaları gibi cihaz kullanım bilgilerini gizlice toplamak üzere tasarlanmış uygulama değildir.