Beeo Propolis Suda Çözünür Damla

10

Beeo Propolis Suda Çözünür Damla %10 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir. Doğanın içinde binbir deva saklı. Bazen bir sebzenin kökünde, bazen bir yer altı suyunda şifayı bulmak mümkün. O şifa kaynaklarının en etkililerinden biri ise arı kovanında saklı.   Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan et..
Marka: SBS Bilimsel A.Ş.
Ürün Kodu: Beeo 23

49,90TL

KDV Dahil: 49,90TL
Miktar:    
uygulama indir

Beeo Propolis Suda Çözünür Damla


%10 oranında saf propolis içerir. Propolis miktarı standardize edilmiştir.

Doğanın içinde binbir deva saklı. Bazen bir sebzenin kökünde, bazen bir yer altı suyunda şifayı bulmak mümkün. O şifa kaynaklarının en etkililerinden biri ise arı kovanında saklı.
 

Arıların bitki sap, yaprak ve tomurcuklarından topladığı, güçlü anti-bakteriyel ve anti-oksidan etkilere sahip doğal bir arı ürünü olan propolis, kovandaki mikropları yok etmek ve arı kolonisinin sağlığını korumak için kullanılır. Kovandan çıkarıldıktan sonra ise insan tüketimine uygun hale getirilmesi ve vücudun bu üründen en etkili şekilde faydalanabilmesi için işlenmesi gerekir. Arı sütü ve balla karıştırılarak katı halde sunulan propolisin, bir diğer tüketim şekli de sıvı halde damla olarak alınmasıdır. Her iki yöntemde en önemli olan şey, çok değerli bir gıda olan propolisin özelliğini ve aktivitesini koruyarak işlenmesidir.

BEE’O Suda Çözünür Damla Propolis, uzman bir ekip tarafından uygun alt yapı, bilgi ve teknik donanım ile işleniyor; içeriğinde yer alan polifenoller, terpenoidler, amino asitler, uçucu organik asitler, ketonlar, kumarin, kuinonlar, vitamin ve mineraller korunarak suda çözünebilir forma kavuşturuluyor. Helal sertfiikalı olan BEE’O Suda Çözünür Damla Propolis’i doğrudan suya ilave ederek tüketebilirsiniz!

 

Neden suda çözünür propolis damla kullanmalıyım?
Propolis doğal haliyle suda çözünür özellikte değildir. Bee'o firmasının, gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla propolise suda çözünür özellik kazandırmış bir üründür. Böylece vücudumuzun propoliste bulunan antioksidan bileşenlerden yararlanma oranını en az 2 kat arttırdırılmış oldu. Bu inovatif ürünümüzle, TÜBİTAK, TTGV ve TÜSİAD 2015 İnovasyon Ödülü'ne layık görüldü.

Bee'o Suda Çözünür Propolis Damla'yı, %60'ı su olan vücudumuzun propolisten yüksek oranda yararlanabilmesi için sizlere sunuyoruz.

Nasıl tüketmeliyim?
Suda çözünür propolis damlanın, yetişkinler için günde 2 defa 10’ar damla, çocuklar için ise günde 2 defa 5’er damla su, meyve suyu veya süte damlatılarak tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Ağırlığı: 20 ML.

Ürün; GİMDES ve KOSHER belgelidir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!