Purimax Borakslı Elde Sıvı Bulaşık Deterjanı

8

Purimax Borakslı Elde Sıvı Bulaşık Deterjanı   Özellikleri: Doğal kaynaklı hammaddeler ve gliserin etkisiyle elleri tahriş etmez, kolay durulanır. Tüm mutfak gereçleri, çocuk biberon ve oyuncaklarında güvenle kullanılır. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez. Kullanımı: 1 litre sıcak suya 3 damla damlatabilirsiniz. Ürün konsantre fakat sıvıdır. Bu sebeple suland..
Marka: Silva Tekstil Pazarlama
Ürün Kodu: Purimax 11

22,50TL

KDV Dahil: 22,50TL
Miktar:    
uygulama indir

Purimax Borakslı Elde Sıvı Bulaşık Deterjanı

 

Özellikleri: Doğal kaynaklı hammaddeler ve gliserin etkisiyle elleri tahriş etmez, kolay durulanır. Tüm mutfak gereçleri, çocuk biberon ve oyuncaklarında güvenle kullanılır. Suda kolayca parçalanır, insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

Kullanımı: 1 litre sıcak suya 3 damla damlatabilirsiniz. Ürün konsantre fakat sıvıdır. Bu sebeple sulandırmanıza gerek kalmaz. Az miktarda çok bulaşık yıkayabilirsiniz. Ekonomiktir.

FOSFAT, ENZİM, PARFÜM, SENTETİK TEMİZLEYİCİ İÇERMEZ.

Kimyasal içeren deterjanların kanser, akciğer, böbrek hastalıkları, astım ve körlük hastalıklarına yol açabileceği TÜBİTAK tarafından açıklanmıştır.

ABD’ de yapılan araştırmalarda günde 0.3-3 mg deterjanın insan vücuduna girdiği tespit edilmiştir.

Kimyasal deterjan kalıntıları temizlenmiş yiyecek kaplarında yüzeyde kalır ve gıda tüketimiyle vücuda alınır. Bu sebeple gıda ile temas eden kaplarda doğal deterjan kullanılması çok önemlidir.

Ağırlığı: 1 Litredir.

Ürün; IHI ALLIANCE Helal Sertifikalıdır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!