Purimax Borakslı Oksi Jel Leke Çıkarıcı

10

Purimax Borakslı Oksi Jel Leke Çıkarıcı    Purimax'tan yine harika bir ürün! Leke çıkarıcı ürünümüzü çamaşır suyuna ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabilirsiniz. Doğal kaynaklı hammaddelerden üretilmiştir. Fosfat, enzim, parfüm, klor, sentetik temizleyici içermez. Limon kabukları özüyle kokulandırılmıştır. İster kovanızın içine oksi sıvı deterjan karıştırarak, isterseniz çamaşırlarda, ist..
Marka: Silva Tekstil Pazarlama
Ürün Kodu: Purimax 13

35,00TL

KDV Dahil: 35,00TL
Miktar:    
uygulama indir
URUN BLOGU
You can add your content here, like promotions or some additional info
Special offer: 1+1=3 Get a gift!
free Reward Card Worth $10, $50, $100.
Join to our Club
free shipping

Purimax Borakslı Oksi Jel Leke Çıkarıcı 

 

Purimax'tan yine harika bir ürün! Leke çıkarıcı ürünümüzü çamaşır suyuna ihtiyaç duyduğunuz her alanda kullanabilirsiniz. Doğal kaynaklı hammaddelerden üretilmiştir. Fosfat, enzim, parfüm, klor, sentetik temizleyici içermez. Limon kabukları özüyle kokulandırılmıştır. İster kovanızın içine oksi sıvı deterjan karıştırarak, isterseniz çamaşırlarda, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Doğada çözünür.


Kullanım Şekli:

Beyaz çamaşırlarda kullanacağınız zaman deterjanınızı makinenin deterjan gözüne normal ölçüsünde koyun. 1 kapak purimax oksi sıvı ilave edin.


Lekeli çamaşırlarda lekeli bölgeyi ıslatıp üzerine tozdan serpin ve makinenize yerleştirin. Beyazlarınızı 60 c, renklileri 40 c de yıkamanızı öneririz.

Tülleriniz için normal ölçüsünde deterjanınızı makinenize yerleştirin. 2 kapak purimax oksi sıvı ilave edebilirsiniz.

Derz dolguları için 1 kapak purimax oksi sıvıyı 1lt kaynar suda çözünmesi için bekleyin. Mermer yüzeylerde, derz dolgularında ya da temizlemek istediğiniz her yüzeyde uygulayabilirsiniz. Çözündükten sonra temizleyebilirsiniz.

 

Ağırlığı: 1 Kilogram.

Ürün; IHI ALLIANCE Helal Sertifikalıdır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!