Spumy Saç Bakım Yağı (Argan Yağlı)

10

Spumy Saç Bakım Yağı Ürün içeriğindeki etken olan yağlar saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek doku altındaki köklere kadar ulaşır. Böylelikle saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, dökülmelere karşı direnç kazanır ve yeni saç oluşumu desteklenir. Argan Yağlı Saç Bakım Yağı uygulandığında, serbest radikallerle savaşarak saçın zarar görmesini engeller. Aynı zamanda saçlı derideki k..
Marka: 7K Dağıtım
Ürün Kodu: Spumy 39

38,00TL

KDV Dahil: 38,00TL
Miktar:    
uygulama indir

Spumy Saç Bakım Yağı


Ürün içeriğindeki etken olan yağlar saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek doku altındaki köklere kadar ulaşır. Böylelikle saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, dökülmelere karşı direnç kazanır ve yeni saç oluşumu desteklenir. Argan Yağlı Saç Bakım Yağı uygulandığında, serbest radikallerle savaşarak saçın zarar görmesini engeller. Aynı zamanda saçlı derideki kan dolaşımını hızlandırarak saç diplerinin güçlenmesini sağlar.

Kullanım: Saçlı deriye her gün Argan Yağlı Saç Bakım Yağı ile masaj yapmak, saç dökülmesini azaltır, saçların parlaklığını, güzelliğini arttırır. Donuklaşan, kuruyan saçları daha dolgun ve parlak hale getirir.

 

Menşei: Türkiye

Ağırlığı: 150 ML'dir.

Ürün; GİMDES Helal Sertifikalıdır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!