U Green Clean Çamaşır Deterjanı

2

U Green Clean Çamaşır Deterjanı   SLES, KLOR, GDO, PARABEN, SENTETİK PARFÜM ve FOSFAT GİBİ KİMYASALLAR İÇERMEMEKTEDİR.   * Bitkisel içerikli ve Ecogarantie sertifikalı organik içerikli, doğa dostu U Green Clean Çamaşır Deterjanı, çamaşırlardaki kir ve lekeleri temizler, giysileri soldurmaz.   * Bebek ve hassas ciltli kişilerin kullanımına uygundur. Kolayca durulanır ve kalıntı bı..
Marka: Uzay Kimya A.Ş.
Ürün Kodu: GREEN 12

17,50TL

KDV Dahil: 17,50TL
Miktar:    
uygulama indir

U Green Clean Çamaşır Deterjanı

 

SLES, KLOR, GDO, PARABEN, SENTETİK PARFÜM ve FOSFAT GİBİ KİMYASALLAR İÇERMEMEKTEDİR.

 

* Bitkisel içerikli ve Ecogarantie sertifikalı organik içerikli, doğa dostu U Green Clean Çamaşır Deterjanı, çamaşırlardaki kir ve lekeleri temizler, giysileri soldurmaz.

 

* Bebek ve hassas ciltli kişilerin kullanımına uygundur. Kolayca durulanır ve kalıntı bırakmaz. İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürünün rengi farklılık gösterebilir.

* Hammaddelerinin tümü doğada parçalanır. Hammaddelerin üretiminden itibaren tüm aşamalar ekolojik sertifikalı olup herhangi bir petrolden elde edilen madde ve kimyasal içermemektedir.

*Elde ve makinede güvenle kullanabileceğiniz, doğa dostu U Green Clean Çamaşır Deterjanı ile organik lavanta yağı sayesinde mis gibi kokan giysileriniz güvende.

Kirlenmiş çamaşırlarınızı temizlemek artık zahmetsiz.

Ağırlığı: 1000 ML.

Ürün; Vegan ve Ecogarantie sertifikalıdır.

 

Vegan Sertifikası: Hayvansal bir ürün kullanılmadığını gösteren ve hayvanlar üzerinde bir test yapılmadığını belirten dünya çapında bir sertifikadır.

Ecogarantie Sertifikası: Dünyanın ekolojik dengesini bozacak bir madde içermediğini gösteren dünya çapında bir sertifikadır. Sertifikanın verildiği ürünlerin içinde kimyasal bir madde bulunmaz. Bitkisel özlüdür. Ürün doğada çözünebilmektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!