U Green Clean Çamaşır Suyu

5

U Green Clean Çamaşır Suyu KLORSUZ BİTKİSEL ÇAMAŞIR SUYU Doğa dostu, klorsuz U Green Clean Çamaşır Suyu, bitki bazlı formülü ile etkin temizlik sağlar. Klozet, derz, banyo, mutfak yüzeyler gibi silinebilir tüm yüzeylerde ve çamaşırlarda etkili temizlik sağlar. Ortamdaki kir ve lekeleri gidererek temizlik sağlanır. Leke çıkarmada hızlı ve etkili yapısı ile sert sularda rahatlıkla kullanılab..
Marka: Uzay Kimya A.Ş.
Ürün Kodu: GREEN 13

12,00TL

KDV Dahil: 12,00TL
Miktar:    
uygulama indir

U Green Clean Çamaşır Suyu


KLORSUZ BİTKİSEL ÇAMAŞIR SUYU

Doğa dostu, klorsuz U Green Clean Çamaşır Suyu, bitki bazlı formülü ile etkin temizlik sağlar. Klozet, derz, banyo, mutfak yüzeyler gibi silinebilir tüm yüzeylerde ve çamaşırlarda etkili temizlik sağlar. Ortamdaki kir ve lekeleri gidererek temizlik sağlanır. Leke çıkarmada hızlı ve etkili yapısı ile sert sularda rahatlıkla kullanılabilir. Beyazlarda doğal parlaklık verirken renkliler ilk günkü gibi canlılığını korur. Klor ve optik parlatıcılar ihtiva etmediği gibi kalıntı da bırakmamaktadır. İpek, hassas kumaşlar ve yanmayan kumaşlar hariç her çeşit beyaz ve renkli kumaşlarda etkili temizlik sağlar. Renk dayanıklılığının şüpheli olduğu kumaşlarda, kumaşın görünmeyen bir yerinde renk testi yapılmasını öneririz. Buna ek olarak, leke yerine yerleşmeden ve eskimeden mümkün olduğunca çabuk uygulanmalıdır. Çok eski lekeler ise birden fazla uygulama gerektirebilmektedir.

Ağırlığı: 1000 ML.

Ürün; Vegan sertifikalıdır.

 

Vegan Sertifikası: Hayvansal bir ürün kullanılmadığını gösteren ve hayvanlar üzerinde bir test yapılmadığını belirten dünya çapında bir sertifikadır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:You can add any videos from Youtube here!